Miejsce zajęć

Miejsce zajęć Marketing Communication Academy

 

Zajęcia organizujemy w ośrodkach konferencyjnych lub salach hotelowych przeznaczonych specjalnie do tego celu. Zawsze informujemy o dokładnej lokalizacji miejsca zajęć drogą mailową wszystkich uczestników przed zajęciami.

Noa Cowork udostępnia coś więcej, niż tylko wygodną, przyjazną i inspirującą przestrzeń do pracy. Liczymy również na zbudowanie społeczności, w której osoby pracujące indywidualnie nad własnymi przedsięwzięciami, będą stanowić równocześnie nieocenione źródło nowych pomysłów, oraz rad pomocnych w rozwiązywaniu codziennych wyzwań zawodowych, a także będą gotowe do współpracy przy bardziej złożonych projektach, których realizacja wymaga powołania zespołu specjalistów z różnych branż.

Naszym celem jest również umożliwienie klientom udziału w ciekawych szkoleniach i warsztatach, pozwalających na doskonalenie kompetencji zawodowych oraz rozwijanie pasji. Całości dopełnią imprezy kulturalne, artystyczne i oczywiście networkingowe, organizowane w Noa Cowork – w końcu nie samą pracą człowiek żyje :-)

 

Podsumowaniem naszej wizji tego miejsca oraz podejścia do niego jest misja, która od początku przyświeca Noa Cowork:

„Noa Cowork to inspirująca przestrzeń, gdzie indywidualna praca jest czystą przyjemnością, a spotkania z innymi ludźmi owocują zawieraniem ciekawych znajomości, rysują nowe perspektywy i poszerzają horyzonty”.

 

 

Starannie wybraliśmy miejsce z „duszą”: odrestaurowaną kamienicę z początku XX wieku, gdzie tradycja przedwojennej Warszawy przeplata się z nowymi trendami, takimi jak coworking. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią otwarte podejście do ludzi. Zadbamy o dobrą atmosferę pracy i liczne udogodnienia po to, abyś mógł swobodnie rozwijać swoje projekty i osiągać zaplanowane sukcesy. Powiesz, że to utopia? My powiemy – Noa Cowork.

 

Adres Noa Cowork:
Warszawa, ul. Noakowskiego 16


 

Pałac w JabłonnieW szczególnych przypadkach, a zwłaszcza na życzenie naszych słuchaczy organizujemy zajęcia w Pałacu w Jabłonnie. Jest to Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk.

W pałacu oraz w sąsiadującym z nim budynku hotelowym znajdują się różnej wielkości, przestronne, reprezentacyjne sale. Zachwycają one stylowym wystrojem wnętrz, a zwłaszcza doskonale zachowanymi sztukateriami i malowidłami ściennymi, meblami i obrazami z końca XVIII i pierwszej połowy XIX wieku.

 

 

Sala w PałacuZespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń. Klientom są udostępniane różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniony nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu.

Pałac w Jabłonnie został wyróżniony i znalazł się na liście rankingowej "Dziesięć NAJ" Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych w roku 2008 w kategorii 10 najlepszych obiektów konferencyjnych w zabytkach.