Katarzyna Błaszczyk-Korsak

Katarzyna Błaszczyk

Dzień dobry :)

Jest mi niezmiernie miło, że właśnie odwiedzasz mój profil. Zapraszam na spotkania, na których chętnie opowiem o badaniach marketingowych w praktyce, ze szczególnym naciskiem na poszukiwanie tego, co dla klientów najcenniejsze – insightów.

Szeroko pojętym marketingiem zajmuję się od 20 lat. Z badaniami rynku zawodowo związana jestem od 2007 roku, kiedy to w tej dziedzinie rozkochała mnie moja mentorka Agnieszka Górnicka – prezes agencji badawczej Inquiry.

W Inquiry jestem kierownikiem działu badań. Zrealizowałam wiele projektów, zarówno jakościowych, jak i ilościowych dla klientów z różnych branż. Czym zajmuję się na co dzień w pracy? Omawiam problemy badawcze, opracowuję narzędzia (scenariusze i kwestionariusze), moderuję wywiady (indywidualne i grupowe), analizuję wypowiedzi respondentów i piszę raporty, które pomagają rozwijać biznes naszym klientom.

Badania znam także z drugiej strony barykady, jako wymagający klient, gdy pracowałam w RUCH S.A. To doświadczenie pozwala mi spojrzeć na problemy klientów ich oczami. Natomiast moje dziennikarskie tło zawodowe pomaga w drążeniu tematów i wyszukiwaniu "smaczków". Znalezienie interesujących insightów jest dla mnie niczym poszukiwanie skarbów.

Szkolenia z badań jakościowych prowadzę od kilku lat. Mam na swoim koncie udział w wielu konferencjach branżowych, m.in. Best Shop – jednym z największych wydarzeń branży handlu detalicznego.

Z Maciejem Tesławskim i MCA jestem niemal od początku utworzenia Akademii, z czego jestem bardzo dumna.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się moją pasją.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Katarzyna Błaszczyk-Korsak